м. Львів, вул. Повітряна, 1
+38 (063) 200-93-91
+38 (099) 326-01-60
+38 (032) 244-13-17
» » Енергоощадні лампи

Енергоощадні лампи

Компактні енергоощадні лампи "LUXEL" складаються з електронного блоку, стандартного цоколя і люмінесцентної лампи. Оснащені вбудованим пускорегулюючим пристроєм і підходять для всіх типів світильників.

Переваги енергозощадних ламп "LUXEL" перед лампами розжарювання:

1. Світлова віддача енергоощадної люмінесцентної лампи в середньому в п'ять разів більше, ніж у лампи розжарювання. Енергоощадні лампи дозволяють понизити споживання електроенергії приблизно на 80%.
2. Термін служби енергоощадної лампи складає 8-12 тис. годин, що в середньому в 8-12 разів більше, ніж у лампи розжарювання. Енергоощадні лампи вигідно використовувати у світильниках, розташованих у важкодоступних місцях та приміщеннях з високими стелями.
3. Енергоощадні лампи виділяють менше тепла, ніж лампи розжарювання, що дозволяє використовувати їх у світильниках і люстрах з обмеженим рівнем температури і тим самим уникати плавлення пластикової частини патрону, кабелю і елементів обробки виробу.
4. Площа поверхні енергоощадних ламп більша, ніж у ламп розжарювання. Завдяки цьому світло розподіляється м'якше і рівномірніше, тим самим знижуючи стомлюваність очей.

Параметри вибору енергоощадних ламп:

1. Розмір:
Енергоощадні лампи більші за розміром, ніж звичайні лампи. Перевірте чи підходить вона до Вашого світильника.
2. Форма:
Існують 2 форми енергоощадних ламп: U-подібна та спіралеподібна. Форма не впливає на роботу лампи. З-за складнішого процесу виробництва, спіралеподібні лампи дещо дорожчі.
3. Потужність:
Потужність енергоощадної лампи 3-200 Вт. Світлова віддача енергоощадної лампи приблизно в 5 разів більша від лампи розжарювання. Потужність енергоощадної лампи рекомендується вибирати з пропорції: одна енергоощадна лампа потужністю 20 Вт прирівнюється до однієї лампи розжарювання потужністю 100 Вт.
4. Тип цоколя:
Тип цоколя ламп в основному ділиться на Е27 (широкий цоколь) і Е14 (вузький цоколь). Перед купівлею лампи перевірте тип цоколя у Вашому світильнику.
5. Колірна температура:
Визначає колір світла ламп:
2700 К – тепле біле світло;
4100 К - денне світло;
6400 К – холодне біле світло.
Чим нижча колірна температура лампи, тим світло ближче до червоного, чим вища - до синього. Тому перед вибором лампи подумайте, який колір освітлення підійде якнайкраще до колірної гамми інтер'єру і виберіть енергоощадну лампу з відповідною колірною температурою.

Заходи безпеки:

1. Не використовуйте лампу в електричному колі з регуляторами освітлення та електронними вимикачами.
2. Перед заміною лампи вимкніть живлення.
3. Заміну лампи здійснюйте тримаючись за пластикову основу.
4. Не розбирайте і не давайте лампи дітям.

Гаранія на всі вироби "LUXEL" 12 місяців з дати продажу.

Щодня кожна господиня думає, якими смачними стравами потішити близьких людей. Кулінарні рецепти смачних страв завжди стануть у пригоді в цьому випадку. Рецепти перших та других страв, закусок десертів тощо.