Стабілізатори напруги Logicpower типу LPH...SD містять автотрансформатор, сервомотор і блок управління. Блок управління вимірює різницю між вихідною напругою і її еталонним значенням. У разі виникнення різниці між цими двома величинами, блок управління подає команду на редукторний двигун, який змінює положення повзунка на обмотці автотрансформатора. При цьому змінюється коефіцієнт передачі, а значить і вихідна напруга, поки вона не співпаде з еталонним значенням. Принцип цих стабілізаторів напруги онований на переміщенні вугільної щітки по обмотках автотрансформатора за допомогою серводвигуна.
Стабілізатори напруги Logicpower типу LPH...SD. Ціна, опис, купити у Львові
Якщо вас цікавить ціна та де можна купити у Львові стабілізатори напруги Logicpower типу LPH...SD - завітайте до нас, на гуртівню електрообладнання "220 Вольт". Ми пропонуємо весь асортимент стабілізаторів напруги Logicpower типу LPH...SD як гуртом так і в роздріб по доступній ціні. Для постійних клієнтів існує гнучка система знижок.
З асортиментом стабілізаторів напруги Logicpower типу LPH...SD, їх описом та технічними характеристиками Ви зможете ознайомитись по посиланнях нижче: